AGAWA ubezpieczenia

W związku z planowanym rozwojem firmy poszukujemy osób do sprzedaży produktów ubezpieczeniowych z okolic: Tarnów, Kraków, Nowy Sącz, Bochnia..

Stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy
Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Łatwość i otwartość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Opis stanowiska:

  • Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych,
  • Zawieranie i obsługa umów ubezpieczeniowych,
  • Serwis posprzedażowy.
  • Oferujemy:

  • Profesjonalny system bezpłatnych szkoleń,
  • Pracę na umowę agencyjną lub umowę zlecenie,
  • Przyjazną, miłą atmosferę pracy.

  • Doświadczenie zawodowowe w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem kandydata.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:
  • pocztą na adres naszych biur,
  • pocztą elektroniczną na adres e-mail: barnas@fdf.pl,
  • faksem pod nr: (14) 627 40 66.
  • lub osobiście dostarczyć do naszych placówek.

    Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu:
  • 14 627 40 66.